WhatsApp Destek Hattı
0532 541 09 13

Şehirler Arası Taşımacılık

İşimiz hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık hizmeti vermek. Daha çok ev taşımacılığı talebi aldığımız için araçlarımız ev eşyaları için özel olarak tasarlanmıştır. Bununla birlikte, büro ve ofis mobilyaları gibi daha çok temiz taşımacılık işlemi gerçekleştirmekteyiz. Şehir içi nakliyat ile şehirler arası nakliyat işlemlerimiz arasında hizmeti olarak hiçbir fark bulunmamaktadır.

Bitlis UMUT Evden Eve Nakliyat

Genellikle şehirler arası taşımacılık işleri için nakliye sigortası yapılmaktadır. Uzun yol gidileceğinden kaza yapma riski daha fazla olabileceği için eşyaların güvence altına alınması nedeniyle eşyalarınızın değerinde Bitlis evden eve nakliyat sigortalı yapılır ve öyle taşıması gerçekleştirilir. Tek fark, sigorta işlemidir. Müşterilerimiz özellikle talep ederlerse şehir içi nakliye işlemlerimiz için de sigorta yapabilmekteyiz. Bunun dışında yapılan paketlemeler, eşyaların asansörle taşınması, araçların yeterliliği gibi bir çok etken aynı olmaktadır.

Bitlis Umut Evden Eve Nakliyat farkı ile sizler de dilerseniz şehir içi veya şehirler arası her türlü nakliye ihtiyaçlarınızda bizden destek alabilir. Taşınma işini hem profesyonel hem de uygun fiyatlara alabilirsiniz.

DEVAMI

Profesyonel Paketleme

Kusursuz taşımacılık hizmetlerinin olmazsa olmazı eşyaların profesyonel kişilerce özelliğine uygun olarak paketlenmesidir. Umut nakliyat ekibi olarak, yaptığımız işin değeri ne olursa olsun, müşteri memnuniyeti ve firmamızın saygınlığını zedelememek için en kaliteli malzemeler kullanarak en iyi paketleme hizmetini sunmaktayız.

Bitlis Evden Eve Nakliye – Paketleme Hizmeti

Eşyaların değerine göre değil, özelliğine göre en ideal paketleme malzemeleri ile eşyalarınız ambalajlıyor ve öyle taşımaya başlıyoruz. kirlenmelere karşı naylon streç, çizilmelere ve darbeye karşı naylon patpatlar ile sarıyoruz. Aynı zamanda kırılgan eşyalarınız için sert yapılı özel kolilerimiz ve ütülü kıyafetleriniz için özel askılı taşıma kasalarımız ile eşyalarınız profesyonel ellerde.

Lütfen taşınmadan önce hizmetlerimizi inceleyebilir, firmamızı değerlendirebilir ve aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEVAMI

Bitlis’te Şehirler Arası Nakliye

Şirketimiz, hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık konusunda uzman kadrosu ile garantili ve profesyonel hizmet sunmaktadır. Bitlis merkezde hizmet veren firmamız tüm ilçelere hem asansörlü hem de garantili nakliye sunmakla birlikte tüm şehirlere de aynı kalitede taşıma hizmeti götürmektedir.

Bitlis Şehirler Arası Nakliye

Sizler de başka bir ilden Bitlis’e taşınıyorsanız veya Bitlis’ten başka bir ilimize şehirler arası taşınmayı düşünüyorsanız Umut Nakliyattan en iyi fiyat garantisi ile taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın, her firmanın hizmet kalitesi, iş garantisi aynı değildir. Yalnızca fiyata göre firmaları değerlendirmeyiniz. Biz, Bitlis evden eve nakliyat firması olarak bize gelen tüm müşterilerimize her türlü taşıma işleri için kesintisiz destek verebilecek araç ve personel kapasitesine sahip bir firmayız. Dilerseniz Bitlis şehir içi evden eve nakliye, dilerseniz Bitlis şehirler arası evden eve veya farklı bir taşımacılık işiniz için bizden en uygun fiyat ve profesyonel taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Özellikle şehirler arası nakliye işleriniz için özel donanımlı araçlarımız ve şehir içi taşımacılıkta olduğun gibi aynı kalitede paketlemeler yapılamaktadır. Bitlis şehirler arası nakliyede eşyalar uzun yol gideceği için daha iyi istiflenmesi gereken eşyalarınız şehirler arası nakliyat garantisi ile güvence altına da alınmaktadır. Olası bir terslik durumunda ve kaza gibi durumlarda eşyalarınızın birebir yenilenmesi için taşıma sigortası yaptırmaktayız.

Yalnızca Bitlis’te şehir içi taşımacılık işlerimizde değil, Bitlis şehirler arası nakliye ihityaçlarınız için de son derece itinalı ve özenli işçilik ortaya koymaktayız. Bitlis ve çevre illerine sorunsuz ve güvenilir evden eve nakliye hizmeti için siz değerli müşterilerimizin daima yanındayız. Ayrıntılı bilgi almak için firma yetkililerimizle dilediğiniz vakit iletişime geçebilirsiniz.

DEVAMI

Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Asansörlü taşımacılık, hem firmamız hem de müşterilerimiz açısından oldukça kazançlı bir taşımacılık sistemidir. Eski sisteme göre personelin sırtında zorlanarak çok daha uzun zamanda çıkardığı eşyalarınız için, eşya bedeli kadar taşıma ücreti ödemeniz gerekiyordu. Şimdi ise, yük asansörümüz sayesinde, 18. kata bile bir kaç saat içerisinde sorunsuz ve çok daha ucuz fiyatlarla taşınıyorsunuz.

Asansörlü nakliye sistemimizle ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEVAMI