WhatsApp Destek Hattı
0532 541 09 13

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Bitlis ve çevre illerimizde müşterilerimize daha güvenli, daha ekonomik ve daha hızlı asansörlü taşımacılık hizmeti verebilmek adına 18 kata ulaşabilen asansörlü taşıma araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörlü taşımacılık, hem firmamız hem de müşterilerimiz açısından oldukça kazançlı bir taşımacılık sistemidir. Eski sisteme göre personelin sırtında zorlanarak çok daha uzun zamanda çıkardığı eşyalarınız için, eşya bedeli kadar taşıma ücreti ödemeniz gerekiyordu. Şimdi ise, yük asansörümüz sayesinde, 18. kata bile bir kaç saat içerisinde sorunsuz ve çok daha ucuz fiyatlarla taşınıyorsunuz.

Asansörlü nakliye sistemimizle ilgili soru ve görüşleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda bulunan fotoğrafları inceleyerek asansörlü taşıma hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlarınız Firmamız için değerlidir. Toplam 2 Yorum Yapılmış.

  • Mehmet AKSU

    - 23 Nisan 2020 16:06

    Ankara’dan Bitlis’e tayin sebebi ile taşınmamızda yardımcı olan Umut Nakliyat ve ekibine sorunsuz hizmetleri için teşekkür ediyoruz.

  • Abdullah ÇALIŞKAN

    - 23 Nisan 2020 16:46

    Kurum olarak Umut Nakliyat firması ile anlaştık. Gerçekten de anlaşmaya sadık kalarak işlerini söz verilen sürede sorunsuz tamamladılar. Tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum iyi çalışmalar.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.