WhatsApp Destek Hattı

0532 541 09 13

Profesyonel Paketleme

Kusursuz taşımacılık hizmetlerinin olmazsa olmazı eşyaların profesyonel kişilerce özelliğine uygun olarak paketlenmesidir. Umut nakliyat ekibi olarak, yaptığımız işin değeri ne olursa olsun, müşteri memnuniyeti ve firmamızın saygınlığını zedelememek için en kaliteli malzemeler kullanarak en iyi paketleme hizmetini sunmaktayız.

Eşyaların değerine göre değil, özelliğine göre en ideal paketleme malzemeleri ile eşyalarınız ambalajlıyor ve öyle taşımaya başlıyoruz. kirlenmelere karşı naylon streç, çizilmelere ve darbeye karşı naylon patpatlar ile sarıyoruz. Aynı zamanda kırılgan eşyalarınız için sert yapılı özel kolilerimiz ve ütülü kıyafetleriniz için özel askılı taşıma kasalarımız ile eşyalarınız profesyonel ellerde.

Lütfen taşınmadan önce hizmetlerimizi inceleyebilir, firmamızı değerlendirebilir ve aklınıza takılan soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.


Instagram sayfamız için tıklayın. Twitter sayfamız için tıklayın. Youtube videolarımız için tıklayın. Facebook sayfamız için tıklayın.

Adres. Kültür Mah. Bitlis Yolu Cad. No.50 (Stadyum Karşısı) Tatvan BİTLİS

Ofis. 0434 827 46 66

GSM. 0532 541 09 13

Konum İçin Tıklayın

Bitlis evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma firması ihtiyaçlarınız için en ideal çözümler ve Profesyonel taşımacılık uygulamaları sunuyoruz.