WhatsApp Destek Hattı
0532 541 09 13

EVDEN EVE NAKLİYE

Umut Nakliyat, ilk olarak merkezi Mersin’de olan ofisi ile nakliye sektörüne giriş yapmıştır. Daha sonra yalnızca evden eve nakliye hizmetiyle yetinmeyip, parça eşya taşımacılığı, asansörlü nakliye, ofis ve iş yeri taşımacılığı gibi bir çok alanda hizmet sunmuştur. Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile kısa zamanda kendi sermayemizle ekipmanlarımızı geliştirerek daha güvenli ve bir çok alanda taşımacılık işlemi yapabilmekteyiz.

Bitlis Umut nakliyat ekibi olarak evden eve nakliye alanında şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık iş ve işlemleriniz için sizlere hem kaliteli hem zamanında hemde en uygun fiyatlı taşımacılık hizmetini sunmaktayız. Sizlerde ilimiz Bitlis’te şehir içi evden eve nakliye ya da şehirler arası evden eve nakliye işlemine ihtiyaç duyarsanız mutlaka firmamızla iletişime geçiniz. En uygun fiyatlara en iyi evden eve nakliye hizmetini vereceğimize emin olabilirsiniz.

Lütfen detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.


Instagram sayfamız için tıklayın. Twitter sayfamız için tıklayın. Youtube videolarımız için tıklayın. Facebook sayfamız için tıklayın.

Adres. Kültür Mah. Bitlis Yolu Cad. No.50 (Stadyum Karşısı) Tatvan BİTLİS

Ofis. 0434 827 46 66

GSM. 0532 541 09 13

Konum İçin Tıklayın

Bitlis evden eve nakliyat ve asansörlü taşıma firması ihtiyaçlarınız için en ideal çözümler ve Profesyonel taşımacılık uygulamaları sunuyoruz.