WhatsApp Destek Hattı
0532 541 09 13

NELER YAPTIK?

Yıllardır sektörde olmanın en büyük avantajı olan tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Taşımacılık alanında Türkiye geneli bir çok özel ve resmi işlere sorunsuzca imza attık. Sizleri de Bitlis Umut Nakliyat ile tanışmaya ve taşınmaya davet ediyoruz.

Evden eve taşımacılık, ofis ve iş yeri nakliyesi, kaliteli paketleme ve ambalajlama hizmeti, parça yük nakliyesi, fuar ve sergi ürünlerinin taşınması, depolama ve eşyaların yerinde incelenmesi için expertiz hizmeti gibi bir çok alanda sizler için özel hizmet sağlıyoruz. Şehir içi veya Bitlis şehirler arası her türlü nakliye ve taşınma ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Bitlis Asansörlü Taşımacılık
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Bitlis ve çevresinde müşterilerimize daha güvenli, daha ekonomik ve daha hızlı asansörlü taşımacılık hizmeti verebilmek adına 18 kata ulaşabilen asansörlü taşıma araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

DEVAMI
Paketleme Hizmetleri
PAKETLEME HİZMETLERİ

Eşyalarınızın özelliğine göre uyguladığımız kaliteli paketleme ve ambalajlama sistemi ile yükünüzü aldığımız şekilde aynen iade ediyoruz.

DEVAMI
Bitlis Nakliyat Expertiz Hizmetleri
EXPERTİZ HİZMETLERİ

Umut Nakliyat ve ekibi, Expertiz hizmeti sayesinde eşyalarınızı yerinde görerek en iyi fiyat ve hizmeti vermektedir. Eşyalarınıza uygun taşıma ekibimiz, aracımız ve paketleme sistemimiz ile en ideal hizmeti sunuyoruz.

DEVAMI
Bitlis İş Yeri ve Ofis Taşıma
OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis ve iş yeri mobilyalarınızın itina ile taşınması için özel ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla her daim nakliye hizmetine hazırız.

DEVAMI
Bitlis Evden Eve Nakliyat
EVDEN EVE NAKLİYAT

Bitlis'te bulunan firmamız hem Bitlis şehir içi evden eve nakliye hem de Bitli şehirler arası evden eve taşımacılık konusunda sizlere profesyonel ve garantili hizmet sunmaktadır.Ev, Ofis, Parça yük taşımacılığı gibi tüm nakliye işleriniz için bizden uygun fiyatlı kaliteli hizmet alabilirsiniz.

DEVAMI
Parça Eşya Taşımacılığı
PARÇA EŞYA TAŞIMACILIĞI

Parça yükleriniz için şehir içi ve şehirler arası en iyi paketleme ile garantili olarak daha hızlı ve ekonomik şekilde adresinize kadar ulaştırmaktayız.

DEVAMI
Bitlis Fuar Taşımacılığı
FUAR TAŞIMACILIĞI

Taşımacılığı kapsayan tüm alanda hizmet verdiğimiz gibi Fuar ve sergi ürünleri taşımacılığı işlerinizi de deneyimli personelimiz ile özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

DEVAMI
Bitlis Depolama Hizmetleri
DEPOLAMA HİZMETLERİ

Eşyalarınız bizimle her zaman güvende. Yükünüzü teslim aldığımız andan itibaren size geri teslim edene kadar bizim garantimiz altındadır.

DEVAMI