WhatsApp Destek Hattı
0532 541 09 13

Ahlat Evden Eve Nakliyat

Ahlat evden eve nakliyat konusunda uzman ekip ve son model araçlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Bitlis Ahlat UMUT nakliyat firmasına hoş geldiniz, yılların verdiği deneyim ve tecrübeleri ile 1990’lı yıllardan beri Bitlis evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, değişen ve teknolojiye paralel olarak gelişen şehir yapılaşmasına uyum sağlayarak, verdiği hizmetlerini de güncelleyerek her zaman müşterilerinin karşısına eksiksiz olarak çıkmıştır. Evden eve Taşımacılık işi oldukça yorucu ve zahmetli bir iştir. İnsanlar mecbur kalmadığı sürece taşınmak istemezler çünkü her ev taşımada eşyaların sökülüp tekrar takılması, temizlik işleri, yerleşme derken günlerce zaman almakta ve kişiler üzerinde büyük bir yorulma hissi bırakmaktadır. Bu tür iş ve işlemlerinizde, Bitlis evden eve nakliyat firmamız, bütün bu yorgunluğunuzu üstlenmekte ve eşyalarınıza zarar vermeden yeni yerine nakliyesini sağlamaktadır.

Müşterilerimizin kendi başlarına ev taşımaları ile bizim taşımamız arasında fark nedir?

Şöyle ki, birinci kattan birinci kata taşındığınızı düşünerek konuşalım. Eşyalarınızı kendi imkânlarınızla sökeceksiniz, eğer bu gibi işlerden anlamıyorsanız söktüğünüz eşyanızı tekrar toparlamak bir hayli güç olacaktır. Eşyalarınız söküp geri takarken oluşabilecek zararları hesaba katmıyoruz bile. Aynı zamanda, eşyalarınızı taşıyabilecek bir araç bulduğunuzu varsayalım.

Peki ya paketleme?

Güzelim beyaz eşyalar, tertemiz mobilyalarınız korumasız bir şekilde taşınacak, araca yüklenecek ve gideceğiniz yerde de aynı şekilde taşınmaya devam edecek. Sizce zarar görmeden bütün bu işlemler yapılabilir mi? Bitlis evden eve nakliye firmalarından bir tanesi olarak, yaptığımız işlerin geçmişini de göz önünde bulundurarak bu taşımacılık şeklinin kesinlikle size ve eşyalarınıza zarar vereceği kanısındayız.


Firmamıza gelerek bizden taşıma hakkında bilgi alabilirsiniz, eşyalarınızın nasıl paketlendiğini, ne tür araçlarla taşındığını, taşıma esnasında çalışan personelin bile eşyayı nasıl taşıması gerektiğini görebilirsiniz. Uzman ekibimizce eşyalarınızın ilk olarak sökülmesi ve taşındığınız yerde geri montajlanması gibi birçok işlemi internet sitemiz üzerinden görebilir, hakkımızda en iyi değerlendirmeyi siz yapabilirsiniz. Her türlü şehir içi ve şehirler arası taşımacılık işleriniz için Bitlis UMUT Nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz. Hem kaliteli hem de ekonomik taşımacılık fiyatımızla memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz.

Değerli görüşlerinizi bizden esirgemeyin.